Zakład Usługowo-Handlowy 

Drew-Bud

Krzysztof Strzelczyk

Basinów 16, 26-910 MAGNUSZEW

Blachodachówki RUUKKI

firma ta funkcjonuje na terenie ok. 60 krajów. Posiada własną hutę w Finlandii, dlatego klient nie musi martwić się o jakość stali, a także o to, czy przy budowie kolejnego budynku z taką samą blachodachówką kolor będzie się różnił. RUUKKI jako jedyne podaje także grubość swoich blach bez powłoki lakierniczej. Jest to firma rzetelna, pewna swoich produktów, długo funkcjonująca na rynku i doceniana zarówno przez klientów jak i dystrybutorów. Dowodem wysokiej jakości produktów jest choćby gwarancja udzielana nawet do 50 lat.

Blachodachówki RUUKKI występują w trzech powłokach:

POLIESTER (połysk) z 30-letnią gwarancją,

PUREX(mat) z 40-letnią gwarancją

PURAL MAT z 50-letnią gwarancją.

 Wizualizator dachu, wybierz dach swoich marzeń! Kliknij!                

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą (kliknij):ADAMANTE – występuje we wszystkich trzech powłokach z 50-letnią gwarancją w 9 kolorach: zieleń, grafit, czerwień, ciemny brąz, czekoladowy brąz, czarny, cegła oraz dwa oryginalne kolory: burgund i oberżyna, które występują tylko w powłoce PURAL MAT.


FINNERA – występuje tylko w powłoce PUREX z 40-letnią gwarancją w 6 kolorach, takich jak: grafit, czerwień, ciemny brąz, czekoladowy brąz, czarny i cegła.MONTERREY – występuje we wszystkich trzech powłokach, a więc z 30letnią, 40letnią i 50letnią gwarancją we wszystkich kolorach, takich jak: zieleń, grafit, czerwień, ciemny brąz, czekoladowy brąz, czarny, cegła, burgund i oberżyna (tylko w powłoce PURAL MAT), a także jasna zieleń i niebieski (tylko w powłoce POLIESTER połysk)DECORRREY – występuje tylko w powłoce POLIESTER połysk, a więc z 30letnią gwarancją w 3 kolorach: grafit, czerwień i czekoladowy brąz.


CLASSIC – występuje w powłoce PURAL MAT z 50letnią gwarancją, w kolorach, takich jak: zielony, grafit, czerwień, ciemny brąz, czekoladowy brąz, czarny, cegła oraz grafit pural wytłaczany.


CLASSIC PREMIUM – występuje w powłoce PURAL MAT z 50letnia gwarancją, w puralu wytłaczanym i są to trzy kolory: grafit, grafit jaśniejszy oraz ciemny brąz.


VINTAGE – występuje tylko w powłoce PUREX z 40-letnią gwarancją, w kolorach: zieleń, grafit, czerwień, ciemny brąz, czerń.


PROFIL T20 – może występować w powłokach PURAL MAT lub POLIESTER połysk a więc z 50-letnią lub 30-letnią gwarancją w kolorach: zieleń, grafit, czerwień, ciemny brąz, czekoladowy brąz, czerń, niebieski, jasny zielony i cegła.


BLACHA NA RĄBEK STOJĄCY – występuje w powłoce PUREX z 40-letnią gwarancją w kolorach: grafit, czerwień, ciemny brąz, czerń.